راستش چطور باید وقایع رو پذیرفت؟

یه واقعیت که قبولش واسم سخته طرز برخورد مردم اینجا با من و خانوادم هست و این رو نمی‌دونم چطور میتونم قبول کنم که آلمانی ها اینقدر سرد و خشک هستند؟! یه نمونه بهتون میگم،شاید شما هم تعجب کنید،خانواده همسر من خیلی خیلی آدمای خوب هستند،کلی کمکمون کردن و همیشه به فکرمونن اما یه چیزی منو آزار میده،خانواده همسرم سه تا نوه دارند و برخوردشون با نوه ها خیلی متفاوته مثلا یکی از نوه ها دائما بغل پدر همسرمه اما پسر ما رو شاید تا الان که پنج ماهشه،پنج بار بغل کرده!و دفعه قبل که بچه رو دادیم بهش ،قبولش نکرد و گفت هر وقت بغلش کردم گریه افتاد من موندم!!! خیلی خیلی تعجب کردم از این برخوردشون! خب بچه پنج ماهه گریه می‌کنه! عجیب تر اینکه وقتی آخر هفته ها ما میریم خونشون،تمام وقت بچه بغل ماست و چون محیط جدیده خود منم راحت نیستم و بیشتر از قبل خسته میشم! واسه همین واقعا رنج میکشم از اینکه برخوردشون با نوشون اینقدر سرده،این رو خوب میتونم درک کنم که به من به چشم غریبه نگاه میکنند اما به بچمون نه! شما بودید میتونید این واقعیت رو قبول کنید؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلماتیک Jessica Dead wishes هرچه که هست، بگذریم. خدانگهدار Elaine خرید بلیط هواپیما ارزان دانلود سرای دانشجویی جشن مدارس Robert